14 czerwca na stadionie miejskim w Wąbrzeźnie odbyły się zawody lekkoatletyczne z cyklu Grand Prix Pomorza, Kujaw i Pałuk, połączone z Otwartymi Mistrzostwami Wąbrzeźna. W zawodach znakomicie zaprezentował się Alex Wawrzyniak, który jako jedyny reprezentował klub UKS Wyspiański Szubin.
Największy sukces odniósł w konkurencji skoku wzwyż w kategorii rocznika 2013. Pokonując poprzeczkę zawieszoną na wysokości 145 cm, wywalczył pierwsze miejsce. Za ten wynik otrzymał dwa złote medale – jeden w klasyfikacji Grand Prix Pomorza, Kujaw i Pałuk, a drugi w klasyfikacji Otwartych Mistrzostw Wąbrzeźna.

Alex z powodzeniem wystartował również w biegu na 100 metrów, uzyskując bardzo dobry rezultat 13,46 sekundy. Wynik ten dał mu drugie miejsce, za które otrzymał dwa srebrne medale – analogicznie w klasyfikacji Grand Prix oraz Otwartych Mistrzostw Wąbrzeźna.
Łącznie młody lekkoatleta wrócił z Wąbrzeźna z czterema medalami: dwoma złotymi i dwoma srebrnymi, potwierdzając swoją wszechstronność oraz wysoką formę sportową. Sukcesy są efektem systematycznej pracy, zaangażowania i pasji do lekkoatletyki.
Dla klubu UKS Wyspiański Szubin był to bardzo udany występ, a Alex godnie reprezentował jego barwy, osiągając jedne z najlepszych wyników podczas zawodów.

Gratulujemy Alexowi wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów na lekkoatletycznych stadionach! (mw)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze