Żnin, gimnazjum, Shrek, spektakl
Shrek po niemiecku
Tuż przed przerwą świąteczną germanistki z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żninie Aneta Małecka i Mirela Rembisz zaprosiły rodziców do obejrzenia spektaklu, w którym podziwiać mogli umiejętności aktorskie i językowe swoich dzieci.
Rodziny gimnazjalistów uczestniczących w zajęciach niemieckojęzycznego koła teatralnego przekonały się, w jaki sposób młodzież łączy naukę języka obcego z zabawą. Dla młodych aktorów to świetny sposób przyswajania wiedzy na temat teatru i kształcenie umiejętności odgrywania różnych ról w przyszłym życiu rodzinnym i społecznym.
Grupa teatralna działa od trzech lat. W swoim repertuarze ma przedstawienia "Królewna Śnieżka" i "Czerwony kapturek". Praca przy realizacji inscenizacji to nie tylko próby teatralne, ale i samodzielne przygotowanie wspaniałych dekoracji, nad czym czuwa Dariusz Cieślak.
Anna Łukomska-Paszkiet, 10 IV 2012
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze