Reklama

Wiktoria Budzyńska brązową medalistką XXXII Krajowego finału Czwartków Lekkoatletycznych

Wiktoria Budzyńska uczennica Szkoły Podstawowej im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie, zamieszkała w Oćwiece w dniach 20-21 czerwca brała udział w XXXII Krajowym finale Czwartków Lekkoatletycznych, gdzie rywalizowała w konkurencji skoku wzwyż dziewcząt w roczniku 2014.

Pierwszego dnia zmagań odbyły się eliminacje, po których awans do niedzielnego finału uzyskało 14 najlepszych zawodniczek. W dniu finału Wiktoria skokiem na wysokość 143 cm wywalczyła brązowy medal. Niestety za sprawą odniesionej kontuzji była zmuszona wycofać się z dalszej rywalizacji o wyższą lokatę. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/06/2026 08:53
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Reklama

Wideo palukiznin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości