Wiktoria Budzyńska uczennica Szkoły Podstawowej im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie, zamieszkała w Oćwiece w dniach 20-21 czerwca brała udział w XXXII Krajowym finale Czwartków Lekkoatletycznych, gdzie rywalizowała w konkurencji skoku wzwyż dziewcząt w roczniku 2014.
Pierwszego dnia zmagań odbyły się eliminacje, po których awans do niedzielnego finału uzyskało 14 najlepszych zawodniczek. W dniu finału Wiktoria skokiem na wysokość 143 cm wywalczyła brązowy medal. Niestety za sprawą odniesionej kontuzji była zmuszona wycofać się z dalszej rywalizacji o wyższą lokatę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze