Zwycięska drużyna dziewcząt dwójki z nauczycielką Karoliną Mellem. Jerzy Krynicki
Żnin, Słębowo, Januszkowo, Gorzyce, Bożejewice, MOS, stadion
Zwycięstwo dwójki i Słębowa
Uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Żninie i chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Słębowie zajęli najwyższe miejsca w trójboju lekkoatletycznym zorganizowanym dla dzieci z klas 4 i młodszych ze szkół podstawowych.
Chłopcy z SP Słębowo z nauczycielem Mirosławem Chmielem. autor Jerzy Krynicki Zawody z udziałem 12 reprezentacji z 7 szkół podstawowych odbyły się na stadionie miejskim w Żninie. W grupie dziewcząt rywalizowało 5 szkół. Najwyższe miejsce wywalczyły uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Żninie prowadzone przez Karolinę Mellem. Zwycięska ekipa dwójki zdobyła łącznie 453 punkty. Kolejne miejsca zajęły: Zespół Społecznych Szkół Trójka - 413 pkt. 3. Szkoła Podstawowa nr 1 Żnin - 404 pkt. 4. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gorzyce - 263 pkt. 5.Szkoła Podstawowa w Januszkowie - 233 pkt. Zwycięski zespół SP 2 Żnin wystąpił w składzie Sara Pochylska, Aleksandra Erdman, Gabriela Górnikiewicz, Elhatra Settaf- Cherif, Agata Zygmunt, Weronika Grzegrzółka. W rywalizacji chłopców sporą niespodziankę sprawili podopieczni Mirosława Chmiela ze Szkoły Podstawowej w Słębowie zajmując 1. miejsce w rywalizacji z 6 szkołami. Wyniki. 1 SP Słębowo - 439 pkt. 2.SP 2 Żnin - 422 pkt. 3.SP 1 Żnin - 412 pkt. 4. ZSS Trójka 347 pkt. 5.NSP Gorzyce - 267 pkt. 6.NSP Bożejewice - 219 pkt. 7.SP Januszkowo - 206 pkt. Zespół ze Słębowa mistrzostwo gminy w czwórboju zdobył w składzie Gracjan Wiese, Łukasz Kuśnierek, Mateusz Romel, Arek Świtała, Karol Sadowski, Rafał Malesza.
Imprezę przy wsparciu Gminy Żnin oraz pomocy organizacyjnej pracowników i dyrektora MOS Jerzego Śniadeckiego, przeprowadził gminny organizator sportu szkolnego Jerzy Krynicki. Następne zawody dla uczniów klas IV odbędą się w piłce nożnej i dwa ognie.
Jerzy Krynicki, 20 V 2014
Przejdź do forum.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze