22/09/2025 | Autor: Pałuki | źródło: palukiznin.pl
W galerii zdjęć znaleźć można najpiękniejsze fotografie z jubileuszowej wystawy z okazji 25-lecia Klubu Miłośników Fotografii Flesz. Członkowie klubu prezentują krajobrazy, portrety, reportaże czy astrofotografię, pokazując swoje nietuzinkowe spojrzenie na świat. Wystawa odbyla się w holu Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie, a wieczór jubileuszowy zakończono pokazem zdjęć oraz oprawą muzyczną zespołu Crashfork. Okazja do tego wyjątkowego wydarzenia zgromadziła wielu gości, a życzenia złożyli m.in. starosta nakielski, burmistrz Szubina czy dyrektor Muzeum Ziemi Szubińskiej. Miejsce na ekspozycje obrazów członków Flesza stało się centrum kulturalnym, które obok publikacji, folderów reklamujących turystykę i przyrodę, prezentuje dorobek artystyczny pasjonatów fotografii.