Klasa Ia w oczekiwaniu na wyniki fot. Jolanta Pioterek
Żnin, Publiczne Gimnazjum nr 1, zdrowie, pedagog
Myśl o sobie, żyj zdrowo
Z myślą o wyrabianiu zdrowych nawyków żywieniowych i dbałości o kondycję fizyczną odbyło się spotkanie klas pierwszych, które rywalizowały o miano eksperta w dziedzinie zdrowego stylu życia.
Spotkanie zorganizowały pedagodzy szkolni z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żninie Agnieszka Grzelaczyk i Milena Czerwińska.
Gościem specjalnym była Joanna Szymańska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, która wraz z dyrektor szkoły Krystyną Barc, Dorotą Kaczmarek i Ewą Adamską oceniała pracę uczniów.
Pierwszoklasiści zmierzyli się w kilku konkurencjach. Przygotowywali się do nich długo i skrupulatnie. Przedstawili scenki teatralne, zaprezentowali plakaty, ulotki zawierające jadłospis gimnazjalisty na wybrany dzień tygodnia, piosenki oraz formę przestrzenną, czyli rzeźbę z owoców i warzyw. Wykazali się przy tym nie tylko wiedzą, ale niezwykłą wyobraźnią i pomysłowością.
Po przeliczeniu punktów okazało się, że najlepiej wypadła klasa Id, która w nagrodę pojedzie do Multikina w Bydgoszczy. Drugie miejsce wywalczyła Ia, a trzecie Ie. Obie klasy czeka wyjście na lody.
Anna Łukomska-Paszkiet, 12 VI 2013
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze