Reklama

Myśl o sobie, żyj zdrowo

Klasa Ia w oczekiwaniu na wyniki fot. Jolanta Pioterek

Żnin, Publiczne Gimnazjum nr 1, zdrowie, pedagog
    Myśl o sobie, żyj zdrowo
     Z myślą o wyrabianiu zdrowych nawyków żywieniowych i dbałości o kondycję fizyczną odbyło się spotkanie klas pierwszych, które rywalizowały o miano eksperta w dziedzinie zdrowego stylu życia.

     Spotkanie zorganizowały pedagodzy szkolni z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żninie Agnieszka Grzelaczyk i Milena Czerwińska.
     Gościem specjalnym była Joanna Szymańska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, która wraz z dyrektor szkoły Krystyną Barc, Dorotą Kaczmarek i Ewą Adamską oceniała pracę uczniów.
     Pierwszoklasiści zmierzyli się w kilku konkurencjach. Przygotowywali się do nich długo i skrupulatnie. Przedstawili scenki teatralne, zaprezentowali plakaty, ulotki zawierające jadłospis gimnazjalisty na wybrany dzień tygodnia, piosenki oraz formę przestrzenną, czyli rzeźbę z owoców i warzyw. Wykazali się przy tym nie tylko wiedzą, ale niezwykłą wyobraźnią i pomysłowością.
     Po przeliczeniu punktów okazało się, że najlepiej wypadła klasa Id, która w nagrodę pojedzie do Multikina w Bydgoszczy. Drugie miejsce wywalczyła Ia, a trzecie Ie. Obie klasy czeka wyjście na lody.

Anna Łukomska-Paszkiet, 12 VI 2013

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Reklama

Wideo palukiznin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości