Wybory, burmistrz, Szubin, SLD, Mariusz Piotrkowski, kandydat
Mariusz Piotrkowski kandydatem SLD
Zastępca burmistrza Szubina będzie kandydował w tegorocznych wyborach włodarza gminy Szubin z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Wczoraj szef SLD w Szubinie Antoni Zbylut potwierdził oficjalnie, że gminne struktury Sojuszu zdecydowały, że ich kandydatem w wyborach na burmistrza Szubina będzie Mariusz Piotrkowski, który teraz jest zastępcą Ignacego Pogodzińskiego.
Przypomnijmy, że na początku stycznia Ignacy Pogodziński oficjalnie oświadczył, że nie będzie już ubiegał się o fotel burmistrza Szubina. Będzie kandydował tylko do Rady Powiatu w Nakle. Mariusz Piotrkowski powiedział wtedy, że kandydować będzie. Jednak dwa miesiące temu SLD nie wyraziło poparcia obecnemu wiceburmistrzowi. To poparcie Mariusz Piotrkowski uzyskał teraz.
- Bardzo się cieszę z tego, że taka decyzja została podjęta. Jest mi miło, że ludzie będący w SLD widzą we mnie godnego kandydata i że wyrażają poparcie dla mojej osoby. Nie ukrywam, że od siedmiu lat jestem z nimi związany. Dobrze mi się z nimi współpracuje, tak jak z szefem mi się dobrze współpracuje i myślę, że w przyszłości też ta współpraca będzie dobrze wyglądała - powiedział Mariusz Piotrkowski.
Przypomnijmy również, że drugim kandydatem na stanowisko burmistrza Szubina, ale z ramienia Platformy Obywatelskiej, będzie Artur Michalak.
Remigiusz Konieczka
Pałuki inr 1153 (12/2014)
Przejdź do forum.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze