Reklama

Mariusz Piotrkowski kandydatem SLD

Wybory, burmistrz, Szubin, SLD, Mariusz Piotrkowski, kandydat
     Mariusz Piotrkowski kandydatem SLD
     Zastępca burmistrza Szubina będzie kandydował w tegorocznych wyborach włodarza gminy Szubin z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

     Wczoraj szef SLD w Szubinie Antoni Zbylut potwierdził oficjalnie, że gminne struktury Sojuszu zdecydowały, że ich kandydatem w wyborach na burmistrza Szubina będzie Mariusz Piotrkowski, który teraz jest zastępcą Ignacego Pogodzińskiego.
     Przypomnijmy, że na początku stycznia Ignacy Pogodziński oficjalnie oświadczył, że nie będzie już ubiegał się o fotel burmistrza Szubina. Będzie kandydował tylko do Rady Powiatu w Nakle. Mariusz Piotrkowski powiedział wtedy, że kandydować będzie. Jednak dwa miesiące temu SLD nie wyraziło poparcia obecnemu wiceburmistrzowi. To poparcie Mariusz Piotrkowski uzyskał teraz.
     - Bardzo się cieszę z tego, że taka decyzja została podjęta. Jest mi miło, że ludzie będący w SLD widzą we mnie godnego kandydata i że wyrażają poparcie dla mojej osoby. Nie ukrywam, że od siedmiu lat jestem z nimi związany. Dobrze mi się z nimi współpracuje, tak jak z szefem mi się dobrze współpracuje i myślę, że w przyszłości też ta współpraca będzie dobrze wyglądała - powiedział Mariusz Piotrkowski.
     Przypomnijmy również, że drugim kandydatem na stanowisko burmistrza Szubina, ale z ramienia Platformy Obywatelskiej, będzie Artur Michalak.

Remigiusz Konieczka
Pałuki inr 1153 (12/2014)

Reklama

 

Przejdź do forum.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Reklama

Wideo palukiznin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości