Reklama

Święto Ryby na rynku

Święto Ryby w Żninie

            fot. Karol Gapiński

Żnin, rynek, ryby, grill, koncerty
     Święto Ryby na rynku
     Pierwsza edycja Święta Ryby była przystawką do wielkiej uczty, która w miniony weekend trwała w Żninie. Przy rybie żninianie i ich goście ucztowali na rynku starego miasta.

     W piątkowe popołudnie 7 czerwca na placu Wolności rozpoczęło się wielkie, weekendowe ucztowanie. Przywieziony został na rynek wielki, kilkupoziomowy grill, tzw. "smoker". Na ruszt powędrowały wędzone pstrągi i łososie alaskańskie oraz pstrąg faszerowany. Niezależnie od dań z grilla goście mogli też degustować klasyczną rybę smażoną z frytkami. Prowadzący imprezę natomiast przedstawili kilka tajników, które gwarantują udane grillowanie ryb.

     Oprócz uczty kulinarnej była też uczta muzyczna. Na scenie ustawionej pod Basztą wystąpiły zespoły "The Cashed" i "Własny Port". Nie zabrakło również przyśpiewek ludowych i  konkursów dla publiczności.

Reklama

    Więcej zdjęć w galerii.

Karol Gapiński, 10 VI 2013

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Reklama

Wideo palukiznin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości