Reklama

Z piłą motorową na policjantów

Łaziska, policja, piła, awantura

    Z piłą motorową na policjantów

     Sytuację jak z horroru przeżyli funkcjonariusze wezwani do rzekomej awantury domowej. Na miejscu okazało się, że awantury domowej nie ma, na policjantów czeka natomiast mężczyzna uzbrojony w piłę motorową.

     Zdarzenie miało miejsce 18 lutego. Jak informuje nadkom. Krzysztof Jaźwiński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żninie, zgłoszenie wpłynęło około 17.20. Mężczyzna prosił o interwencje policji tłumacząc, że jego żona wywołała awanturę domową.

    - Gdy mundurowi przyjechali pod wskazany adres przy bramie zauważyli mężczyznę, jak się później okazało zgłaszającego, który trzymał w ręku piłę motorową - informuje nadkom. Krzysztof Jaźwiński. - Już w momencie wysiadania policjantów z radiowozu mężczyzna obrzucił ich wyzwiskami. Później było bardziej niebezpiecznie, gdyż mężczyzna odpalił piłę i ruszył na policjantów krzycząc, że zrobi im krzywdę.

Reklama

    Policjanci szybko obezwładnili napastnika. Nikomu nie stała się krzywda. 42-latek, który najpierw wezwał policję, a potem zaatakował funkcjonariuszy, został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. W jego organizmie było 2,8 promila alkoholu. Jak wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty gróźb oraz czynnej napaści na policjantów. Grozi mu nawet dziesięć lat więzienia.

Magdalena Kruszka, 19 II 2015

Przejdź do forum.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Reklama

Wideo palukiznin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości