Reklama

Piknik z piana party

W sobotę 20 czerwca społeczność przedszkola SPSK im. św. Jana Pawła II bawiła się na Święcie Rodziny. W imprezie wzięło udział ok. 250 osób.

Na początku w programach artystycznych zaprezentowały się dzieci z poszczególnych grup, które śpiewały i tańczyły dla swoich mam i tatusiów.

Na młodszych i starszych uczestników pikniku czekało wiele atrakcji. Dzieci mogły poszaleć na dmuchańcach, pomalować sobie twarze, spotkać się ze Stitchem. Chłopcy oblegali stanowisko żnińskiej policji i policyjny radiowóz. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, w której każdy los wygrywał – rozeszło się ponad 350 losów. Szczęśliwcy stali się posiadaczami m.in. ogrodowych basenów, dużych zestawów klocków magnetycznych, voucherów do sal zabaw dla dzieci, na masaż czy rodzinny trening z trenerem personalnym.

Reklama

Był również czas na wspólny taniec. Niezapomniane chwile na rodzinnym pikniku można było utrwalić robiąc pamiątkowe śmieszne zdjęcia w fotobudce. Nie zabrakło też różnego rodzaju atrakcji kulinarnych, w tym waty cukrowej, lodów, ciast, mrożonej kawy czy kiełbasek z grilla. Kulminacyjnym punktem imprezy, na który najmłodsi z niecierpliwością czekali, była piana party.     

Joanna Mikos                                                           

Miejsce zdarzenia mapa Pałuki Żnin
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/06/2026 10:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Reklama

Wideo palukiznin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości