W sobotę 20 czerwca społeczność przedszkola SPSK im. św. Jana Pawła II bawiła się na Święcie Rodziny. W imprezie wzięło udział ok. 250 osób.
Na początku w programach artystycznych zaprezentowały się dzieci z poszczególnych grup, które śpiewały i tańczyły dla swoich mam i tatusiów.
Na młodszych i starszych uczestników pikniku czekało wiele atrakcji. Dzieci mogły poszaleć na dmuchańcach, pomalować sobie twarze, spotkać się ze Stitchem. Chłopcy oblegali stanowisko żnińskiej policji i policyjny radiowóz. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, w której każdy los wygrywał – rozeszło się ponad 350 losów. Szczęśliwcy stali się posiadaczami m.in. ogrodowych basenów, dużych zestawów klocków magnetycznych, voucherów do sal zabaw dla dzieci, na masaż czy rodzinny trening z trenerem personalnym.
Był również czas na wspólny taniec. Niezapomniane chwile na rodzinnym pikniku można było utrwalić robiąc pamiątkowe śmieszne zdjęcia w fotobudce. Nie zabrakło też różnego rodzaju atrakcji kulinarnych, w tym waty cukrowej, lodów, ciast, mrożonej kawy czy kiełbasek z grilla. Kulminacyjnym punktem imprezy, na który najmłodsi z niecierpliwością czekali, była piana party.
Joanna Mikos
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze