Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie, tak jak inni uczniowie w Polsce zakończą rok szkolny w piątek. Co innego jednak klasy zerowe, które funkcjonują w tej placówce. Te żegnały się z zerówką już we wtorek 23 czerwca.
Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego pożegnano dzieci z oddziałów zerowych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie. Wydarzenie odbyło się we wtorkowe przedpołudnie 23 czerwca w hali sportowej przy dwójce. Edukację przedszkolną zakończyły dzieci z grup 0A i 0B. Wychowawcą grupy 0A była Monika Ostrowska, a nauczycielem współorganizującym – Magdalena Ogińska. Grupę 0B prowadziła wychowawczyni Ewelina Hernet. We wrześniu absolwenci oddziałów zerowych rozpoczną naukę w klasie pierwszej. 0A 22 osoby, 0B 24.
W role konferansjerów wcielili się Amelia Rutkowska z )A i Bruno Prus z )B. To oni powitali uczestników wydarzenia. Piosenkę Walizka Wspomnień wykonał Olaf Pietrzykowski.
Karol Gapiński
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze