W Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie na zakończenie roku szkolnego było wiele uśmiechów, nieco łez. Trzecioklasiści otrzymali dyplomy i świadectwa, ósmoklasiści siedzieli ostatni raz w tym składzie na uszykowanych dla nich honorowych krzesełkach. Wspaniale wyszedł polonez, wręczono wiele dyplomów, dziękowano rodzicom, a na koniec odchodzący ze szkoły uczniowie wręczyli kwiaty swym nauczycielom. Całość zwieńczyły ostatnie pamiątkowe zdjęcia klasowe. Wasz reporter był, zrobił nieco zdjęć, a teraz montuje film, który dołączymy niebawem (dk)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze