Reklama

"- Pracowaliście w tym roku ciężko" - żnińska "dwójka" zakończyła rok szkolny

W Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie na zakończenie roku szkolnego było wiele uśmiechów, nieco łez. Trzecioklasiści otrzymali dyplomy i świadectwa, ósmoklasiści siedzieli ostatni raz w tym składzie na uszykowanych dla nich honorowych krzesełkach. "- Pracowaliście w tym roku ciężko" - pochwalił swych uczniów dyrektor Jacek Otto. Wspaniale wyszedł polonez, wręczono wiele dyplomów, dziękowano rodzicom, a na koniec odchodzący ze szkoły uczniowie wręczyli kwiaty swym nauczycielom. Całość zwieńczyły ostatnie pamiątkowe zdjęcia klasowe. Wasz reporter był, zrobił nieco zdjęć, a także film - oglądajcie! (dk)

Zobacz także:

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/06/2026 15:53
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości